RPB-1600-48
RPB-1600-48 MEAN WELL USA Inc.
RPB-1600-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 57.6V 27.5A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 11.81" L x 3.35" W x 1.61" H (300.0mm x 85.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Type: Enclosed
Termination Style: Rectangular Connector
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 1600W
Voltage - Nominal: 57.6V
Charge Current - Max: 27.5A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: BATT CHRGR ENCLOSED 57.6V 27.5A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 48V, Size / Dimension: 11.81" L x 3.35" W x 1.61" H (300.0mm x 85.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC, Type: Enclosed, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 1600W, Voltage - Nominal: 57.6V, Charge Current - Max: 27.5A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPB-1600-48 RPB-1600-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rpb-1600-spec.pdf Battery Chargers 1-OUT 57.6V 27.5A 1600W
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
RPB-1600-48 Виробник : MEAN WELL RPB-1600-spec.pdf AC/DC, 1584W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 57.6V/27.5A, розміри 300х85х41 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RPB-1600-48 Виробник : MEAN WELL RPB-1600-spec.pdf AC/DC, 1584W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 57.6V/27.5A, розміри 300х85х41 мм, -30...+70 C Група товару: Зарядні пристрої для акумуляторів Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RPB-1600-48 RPB-1600-48 Виробник : MEAN WELL RPB-1600-spec.pdf Battery Chargers 27.5A 47.5-58.8Vout Battery Charger