Продукція > RELPOL > RPB-1P-U24
RPB-1P-U24
RPB-1P-U24 RELPOL
RPB-1P-en.pdf
Виробник: RELPOL
Category: Installation Relays
Description: Relay: installation; bistable,impulse; SPDT; 16A; 90x17.5x64.6mm
Manufacturer series: RPB
Mounting: for DIN rail mounting
Operating temperature: -20...55°C
Indication: LED
Body dimensions: 90x17.5x64.6mm
Control voltage: 24V AC; 24V DC
Switched current: 16A
Relay variant: bistable; impulse
Contacts configuration: SPDT
Type of relay: installation
Switched voltage: max. 300V AC; max. 300V DC
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Installation Relays, Description: Relay: installation; bistable,impulse; SPDT; 16A; 90x17.5x64.6mm, Manufacturer series: RPB, Mounting: for DIN rail mounting, Operating temperature: -20...55°C, Indication: LED, Body dimensions: 90x17.5x64.6mm, Control voltage: 24V AC; 24V DC, Switched current: 16A, Relay variant: bistable; impulse, Contacts configuration: SPDT, Type of relay: installation, Switched voltage: max. 300V AC; max. 300V DC.