Продукція > RELPOL > RPC-1WU-A230
RPC-1WU-A230
RPC-1WU-A230 RELPOL
e_RPC-.E-WU-BP.pdf
Виробник: RELPOL
Category: Analogue Timers
Description: Automation module: timer; 1s÷10days; SPDT; 250VAC/16A,24VDC/16A
Operating temperature: -20...50°C
Manufacturer series: RPC
Kind of output: SPDT
Mounting: for DIN rail mounting
IP rating: IP20
Indication: LED
Electrical connection: screw terminals
Type of automation module: timer
Body dimensions: 90x17.5x64.6mm
Number of operation modes: 1
Number of pins: 5
Supply voltage: 230V AC
Output 1 electrical parameters: 24V DC / 16A; 250V AC / 16A
Counting range: 1s...10days
OEM number: 863211
Counter operation modes: ON for the set interval
Contact material: AgSnO2
на замовлення 70 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Analogue Timers, Description: Automation module: timer; 1s÷10days; SPDT; 250VAC/16A,24VDC/16A, Operating temperature: -20...50°C, Manufacturer series: RPC, Kind of output: SPDT, Mounting: for DIN rail mounting, IP rating: IP20, Indication: LED, Electrical connection: screw terminals, Type of automation module: timer, Body dimensions: 90x17.5x64.6mm, Number of operation modes: 1, Number of pins: 5, Supply voltage: 230V AC, Output 1 electrical parameters: 24V DC / 16A; 250V AC / 16A, Counting range: 1s...10days, OEM number: 863211, Counter operation modes: ON for the set interval, Contact material: AgSnO2.