Продукція > MURATA ELECTRONICS > RPER71H102K2M1A03A
RPER71H102K2M1A03A
RPER71H102K2M1A03A Murata Electronics
Radial_Lead_Type_Monolithic_Ceramic_Caps.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPER71H102K2M1A03A RPER71H102K2M1A03A Виробник : Murata Electronics Radial_Lead_Type_Monolithic_Ceramic_Caps.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V X7R RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1000 pF