Продукція > MURATA ELECTRONICS > RPER71H155K8M1C03A
RPER71H155K8M1C03A
RPER71H155K8M1C03A Murata Electronics
Radial_Lead_Type_Monolithic_Ceramic_Caps.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1.5UF 50V X7R RADIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.5uF 50Volts X7R 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPER71H155K8M1C03A RPER71H155K8M1C03A Виробник : Murata Electronics e_CNRPEE_PMARKING_PR7E10T_R7E15K-1960520.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.5uF 50Volts X7R 10%