Продукція > MURATA > RPER71H334K2K1C03B
RPER71H334K2K1C03B Murata
RPER71H334K2K1C03.pdf
Виробник: Murata
Конденсатор керамічний вивідний, С = 330 нФ, Uном, В = 50, ТКЄ = X7R, Точн., % = 10, Rm, мм = 5, Габ. розм., мм = 5,0 x 2,5 x 5,0, Т,°С = -55...+125, Тип вив. = радіальні, Серія = RPE,... Група товару: Конденсатори Корпус: Radial Од. вим: шт
кількість в упаковці: 500 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.33 µF.
Інші пропозиції RPER71H334K2K1C03B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPER71H334K2K1C03B RPER71H334K2K1C03B Виробник : Murata Electronics Radial_Lead_Type_Monolithic_Ceramic_Caps.pdf Description: CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.33 µF