Продукція > KYOCERA AVX > RPF0509330M035K
RPF0509330M035K
RPF0509330M035K KYOCERA AVX
rpf-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors ALUMINUM RADIAL POLY MER
на замовлення 1416 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: RPF/ CASE: 0509/ CAP: 33, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 35 V