Продукція > KYOCERA AVX > RPF0509391M006K
RPF0509391M006K
RPF0509391M006K KYOCERA AVX
rpf_series-3224991.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 227-236 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SERIES: RPF/ CASE: 0509/ CAP: 39, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 390 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.6 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 390 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.6 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 390 µF
Voltage - Rated: 6.3 V