Продукція > KYOCERA AVX > RPF0609821M006K
RPF0609821M006K
RPF0609821M006K KYOCERA AVX
rpf-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 4.5 A @ 100 kHz
на замовлення 1909 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 4.5 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
RPF0609821M006K RPF0609821M006K Виробник : KYOCERA AVX rpf-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 6.3 V