Продукція > KYOCERA AVX > RPF0811821M010K
RPF0811821M010K
RPF0811821M010K KYOCERA AVX
rpf-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 10V TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 13mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.6 A @ 100 kHz
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 950
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 10V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 13mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.6 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
RPF0811821M010K RPF0811821M010K Виробник : KYOCERA AVX rpf-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 820UF 20% 10V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 10 V