Продукція > KYOCERA AVX > RPF1014101M080K
RPF1014101M080K
RPF1014101M080K KYOCERA AVX
rpf-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 80V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 38mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 80V TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 38mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.8 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 2196 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
RPF1014101M080K RPF1014101M080K Виробник : KYOCERA AVX rpf-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 80V TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 80 V
товару немає в наявності
RPF1014101M080K Виробник : KYOCERA AVX rpf.pdf Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: polymer; H: 14mm; 100uF; 80VDC; 1800mA; THT; ESR: 38mΩ; RPF
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: RPF
Height: 14mm
Mounting: THT
Type of capacitor: polymer
Capacitance: 100µF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x14mm
ESR value: 38mΩ
Operating current: 1.8A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 80V DC