Продукція > KYOCERA AVX > RPF5509561M006K
RPF5509561M006K
RPF5509561M006K KYOCERA AVX
rpf_series-3224991.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Organic Polymer Capacitors ALUMINUM RADIAL POLY MER
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.216" Dia (5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.8 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPF5509561M006K RPF5509561M006K Виробник : KYOCERA AVX rpf-series.pdf Description: CAP ALUM POLY 560UF 20% 6.3V TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.216" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.8 A @ 100 kHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 6.3 V