Продукція > VISHAY > RPH100V100R0JB
RPH100V100R0JB
RPH100V100R0JB VISHAY
VISH-S-A0014148073-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - RPH100V100R0JB - Widerstand, 100 ohm, RPH 100 Series, 100 W, ± 5%, Schraubbar, 1.9 kV
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 21.15mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: -
Nennleistung: 100W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 100ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Widerstandsanschlüsse: Schraubbar
Temperaturkoeffizient: ± 150ppm/°C
Produktlänge: 65.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RPH 100 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 1.9kV
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 46.7mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RPH100V100R0JB - Widerstand, 100 ohm, RPH 100 Series, 100 W, ± 5%, Schraubbar, 1.9 kV, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 21.15mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: -, Nennleistung: 100W, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 100ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Widerstandsanschlüsse: Schraubbar, Temperaturkoeffizient: ± 150ppm/°C, Produktlänge: 65.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RPH 100 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 1.9kV, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 46.7mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).