Продукція > RELPOL > RPI-1ZI-U24A
RPI-1ZI-U24A
RPI-1ZI-U24A RELPOL
RPI-1ZI-U24A-EN.pdf
Виробник: RELPOL
Category: Installation Relays
Description: Relay: installation; monostable; SPST-NO; 16A; Uswitch: max.300VAC
Manufacturer series: RPI
Contacts configuration: SPST-NO
Mounting: for DIN rail mounting
Type of relay: installation
IP rating: IP20
Indication: LED
Relay variant: monostable
Operating temperature: -20...50°C
Body dimensions: 90x17.5x64.6mm
Switched current: 16A
Control voltage: 24V AC; 24V DC
Switched voltage: max. 300V AC; max. 300V DC
OEM number: 863377
на замовлення 29 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Installation Relays, Description: Relay: installation; monostable; SPST-NO; 16A; Uswitch: max.300VAC, Manufacturer series: RPI, Contacts configuration: SPST-NO, Mounting: for DIN rail mounting, Type of relay: installation, IP rating: IP20, Indication: LED, Relay variant: monostable, Operating temperature: -20...50°C, Body dimensions: 90x17.5x64.6mm, Switched current: 16A, Control voltage: 24V AC; 24V DC, Switched voltage: max. 300V AC; max. 300V DC, OEM number: 863377.