RPM20-2415DFW
RPM20-2415DFW Recom Power
Power_Modules.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 20W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 20W
Size / Dimension: 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Current - Output (Max): 667mA, 667mA
Voltage - Input (Min): 9.5V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Number of Outputs: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER +/-15V 20W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 20W, Size / Dimension: 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Current - Output (Max): 667mA, 667mA, Voltage - Input (Min): 9.5V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Number of Outputs: 2.
Інші пропозиції RPM20-2415DFW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPM20-2415DFW RPM20-2415DFW Виробник : RECOM Power RPM-1227.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 20W DC/DC 1.6kV REG 9.5-36Vin +/-15Vout