RPS-120-27-C
RPS-120-27-C Mean-Well USA, Inc.
rps-120-spec.pdfpdfjs.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 27V 3.15A 85W 8-Pin
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 27V 85W, Packaging: Box, Power (Watts): 85W (122W Forced Air), Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.57" H (103.4mm x 62.0mm x 39.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 27V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 3.15 A.
Інші пропозиції RPS-120-27-C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPS-120-27-C RPS-120-27-C Виробник : Mean-Well USA, Inc. rps-120-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 27V 3.15A 85W 8-Pin
на замовлення 4 шт:
товару немає в наявності
RPS-120-27-C RPS-120-27-C Виробник : MEAN WELL USA Inc. RPS-120-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 27V 85W
Packaging: Box
Power (Watts): 85W (122W Forced Air)
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.57" H (103.4mm x 62.0mm x 39.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 27V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 3.15 A
товару немає в наявності
RPS-120-27-C RPS-120-27-C Виробник : MEAN WELL RPS-120-spec.pdf Switching Power Supplies 120W 27V 80-264Vac with case 2xMOPP