RPS-120S-15
RPS-120S-15 MEAN WELL
RPS-120S-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 114W 15V 7.6A 2x3 Medical
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 114W, Packaging: Box, Power (Watts): 114W (143W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 7.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPS-120S-15 RPS-120S-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RPS-120S-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 114W
Packaging: Box
Power (Watts): 114W (143W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 3.00" L x 2.00" W x 1.10" H (76.2mm x 50.8mm x 28.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 7.6 A