RPS-160-12
  • RPS-160-12
  • RPS-160-12
RPS-160-12 MeanWell
rps-160-spec.pdf
Код товару: 127170
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення відкритий на друкованій платі
Uвх.: 90...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 12,9 A
Pмакс., W: 160 W
Габарити: 127x76,2x34,6 mm
ККД і робоча температура: 87%, -20...70°C
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPS-160-12 RPS-160-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RPS-160_Ds.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 109W
Packaging: Box
Power (Watts): 109W (155W Forced Air)
Features: Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.36" H (127.0mm x 76.2mm x 34.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 9.1 A
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RPS-160-12 RPS-160-12 Виробник : MEAN WELL RPS-160_Ds.pdf Power Supplies - Chassis Mount 159.8W 12V 12.9A W/PFC Function
на замовлення 79 шт:
RPS-160-12 RPS-160-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rpsrpsg-160-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 9.1(Convection)A/12.9(Forced Air)A 159.8W Medical 18-Pin
на замовлення 91 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 131 шт:
Мінімальне замовлення: 3
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
usEccn: EAR99
Nennleistung (Zwangskühlung): 159.8W bei 20.5CFM
AC-Eingangsspannung: 90V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Nennleistung (Konvektionskühlung): 112.2W
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: RPS-160 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 12.9A
Anwendungen für das Netzteil: ITE & medizinische Anwendungen
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 6 шт:
RPS-160-12 RPS-160-12 Виробник : MEAN WELL RPS%2CRPSG-160-spec.pdf AC/DC, 159.8W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 12В/12.9А, розміри 127х76.2х34.6 мм, -20...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RPS-160-12 RPS-160-12 Виробник : MEAN WELL RPS%2CRPSG-160-spec.pdf AC/DC, 159.8W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 12В/12.9А, розміри 127х76.2х34.6 мм, -20...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт