RPS-200-12-C
RPS-200-12-C MEAN WELL USA Inc.
RPS-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 140W
Packaging: Box
Power (Watts): 140W (200W Forced Air)
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.57" H (103.4mm x 62.0mm x 40.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 11.7 A
на замовлення 608 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 140W, Packaging: Box, Power (Watts): 140W (200W Forced Air), Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.57" H (103.4mm x 62.0mm x 40.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 11.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPS-200-12-C RPS-200-12-C Виробник : MEAN WELL RPS-200-spec.pdf Switching Power Supplies 200W 12V 80-264Vac with case 2xMOPP
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RPS-200-12-C RPS-200-12-C Виробник : Mean-Well USA, Inc. rps-200-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 11.7(Convection)A/16.7(Forced Air)A 200.4W 10-Pin
на замовлення 40 шт:
Мінімальне замовлення: 3