RPS-200-12C
  • RPS-200-12C
  • RPS-200-12C
RPS-200-12C MeanWell
rps-200-spec.pdf
Код товару: 167897
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 80...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 16,7 A
Pмакс., W: 200 W
Габарити: 103,4x62x40 mm
ККД і робоча температура: 93%, -30...70°C
Ціна
RPS-200-12-C RPS-200-12-C Виробник : MEAN WELL USA Inc. RPS-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 140W
Packaging: Box
Power (Watts): 140W (200W Forced Air)
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.57" H (103.4mm x 62.0mm x 40.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 11.7 A
на замовлення 608 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RPS-200-12-C RPS-200-12-C Виробник : MEAN WELL RPS-200-spec.pdf Switching Power Supplies 200W 12V 80-264Vac with case 2xMOPP
на замовлення 56 шт:
RPS-200-12-C RPS-200-12-C Виробник : Mean-Well USA, Inc. rps-200-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 11.7(Convection)A/16.7(Forced Air)A 200.4W 10-Pin
на замовлення 40 шт:
Мінімальне замовлення: 3