Продукція > MEAN WELL > RPS-200-27-C
RPS-200-27-C
RPS-200-27-C MEAN WELL
RPS-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 200W 27V 80-264Vac with case 2xMOPP
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 27V 143W, Packaging: Box, Power (Watts): 143W (203W Forced Air), Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.57" H (103.4mm x 62.0mm x 40.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 94%, Voltage - Output 1: 27V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 5.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPS-200-27-C RPS-200-27-C Виробник : Mean-Well USA, Inc. rps-200-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 27V 5.3(Convection)A/7.5(Forced Air)A 202.5W 10-Pin
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 75 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
RPS-200-27-C RPS-200-27-C Виробник : MEAN WELL USA Inc. RPS-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 27V 143W
Packaging: Box
Power (Watts): 143W (203W Forced Air)
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 4.07" L x 2.44" W x 1.57" H (103.4mm x 62.0mm x 40.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 27V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 5.3 A