RPS-200-48
RPS-200-48 MEAN WELL USA Inc.
RPS-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 144W
Packaging: Box
Power (Watts): 144W (202W Forced Air)
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 95%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 3 A
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 144W, Packaging: Box, Power (Watts): 144W (202W Forced Air), Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 95%, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPS-200-48 RPS-200-48 Виробник : MEAN WELL RPS-200-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 200W 48V 80-264Vac 2xMOPP Class II
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RPS-200-48 RPS-200-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rps-200-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 3(Convection)A/4.2(Forced Air)A 201.6W 10-Pin
на замовлення 7 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 21 шт:
Мінімальне замовлення: 3