RPS-300-27-C
RPS-300-27-C MEAN WELL USA Inc.
RPS-300-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 27V 200W
Packaging: Box
Power (Watts): 200W (300W Forced Air)
Features: Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 5.11" L x 3.39" W x 1.69" H (129.8mm x 86.1mm x 42.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 27V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 7.4 A
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 27V 200W, Packaging: Box, Power (Watts): 200W (300W Forced Air), Features: Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 5.11" L x 3.39" W x 1.69" H (129.8mm x 86.1mm x 42.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 27V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 7.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPS-300-27-C RPS-300-27-C Виробник : MEAN WELL RPS-300-spec.pdf Switching Power Supplies 300.24W 24V 11.12A 3 x5 Med Enclosed PS
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RPS-300-27-C RPS-300-27-C Виробник : Mean-Well USA, Inc. rps300spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 27V 7.4(Convection)A/11.12(Forced Air)A 300W 15-Pin
товару немає в наявності
RPS-300-27-C RPS-300-27-C Виробник : MEAN WELL RPS-300-spec.pdf AC/DC, 300W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 27V/11.12A, розміри 130х86х43 мм, -30...+70 C, в корпусі Група товару: AC-DC-перетворювачі відкритого виконання (монтаж на шасі) Од. вим: шт
товару немає в наявності
RPS-300-27-C RPS-300-27-C Виробник : MEAN WELL RPS-300-spec.pdf AC/DC, 300W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 27V/11.12A, розміри 130х86х43 мм, -30...+70 C, в корпусі Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт