RPS-400-18-TF Mean-Well USA, Inc.
RPS-400-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 18V 22.3A 401.4W 14-Pin
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 18V 250W, Packaging: Box, Power (Watts): 250W (401W Forced Air), Features: Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 5.11" L x 3.39" W x 2.62" H (129.8mm x 86.1mm x 66.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 18V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 13.9 A.
Інші пропозиції RPS-400-18-TF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPS-400-18-TF RPS-400-18-TF Виробник : MEAN WELL USA Inc. RPS-400-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 18V 250W
Packaging: Box
Power (Watts): 250W (401W Forced Air)
Features: Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 5.11" L x 3.39" W x 2.62" H (129.8mm x 86.1mm x 66.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 18V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 13.9 A
товару немає в наявності
RPS-400-18-TF Виробник : MEAN WELL RPS-400-spec.pdf Switching Power Supplies 401.4W 18V 22.3A Medical Enclosed with fan on the top