RPS-400-27
RPS-400-27 MEAN WELL USA Inc.
RPS-400-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 27V 251W
Packaging: Box
Power (Watts): 251W (402W Forced Air)
Features: Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.37" H (127.0mm x 76.2mm x 34.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 93.5%
Voltage - Output 1: 27V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 9.3 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 27V 251W, Packaging: Box, Power (Watts): 251W (402W Forced Air), Features: Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.37" H (127.0mm x 76.2mm x 34.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 93.5%, Voltage - Output 1: 27V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 9.3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPS-400-27 RPS-400-27 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rps-400-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 27V 9.3(Convection)A/14.9(Forced Air)A 402.3W 14-Pin
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
RPS-400-27 RPS-400-27 Виробник : MEAN WELL RPS_400_SPEC-1131384.pdf Switching Power Supplies 400W 27V 80-264Vac 2xMOPP Class I
на замовлення 6 шт:
на замовлення 7 шт:
Мінімальне замовлення: 2