Продукція > LEAGUER > RPZ1C471M1012
RPZ1C471M1012 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
470uF 16V 10x12mm, polymer type, radial, oper. temp. -55?105°C, tol. ±20% Extra LOW E.S.R. 7 mohm max. 100-300kHz, load life 2000h at.105°C temp. RPZ1C471M1012 LEAGUER Polymer Capacitor KK 470/16/10x12E
кількість в упаковці: 200 шт
на замовлення 140 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
470uF 16V 10x12mm, polymer type, radial, oper. temp. -55?105°C, tol. ±20% Extra LOW E.S.R. 7 mohm max. 100-300kHz, load life 2000h at.105°C temp. RPZ1C471M1012 LEAGUER Polymer Capacitor KK 470/16/10x12E, кількість в упаковці: 200 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RPZ1C471M1012 Виробник : LEAGUER 470uF 16V 10x12mm, polymer type, radial, oper. temp. -55?105°C, tol. ±20% Extra LOW E.S.R. 7 mohm max. 100-300kHz, load life 2000h at.105°C temp. RPZ1C471M1012 LEAGUER Polymer Capacitor KK 470/16/10x12E
на замовлення 4000 шт:
Кількість Ціна