RQ73C1E1K5BTDF
RQ73C1E1K5BTDF TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773270_2_B-1533717.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Thin Film Resistors - SMD RQ 0402 1K5 0.1% 10PPM
на замовлення 527 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RQ 0402 1K5 0.1% 10PPM 1K RL, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, Resistance: 1.5 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms
на замовлення 695 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms