RQ73C1E27K4BTD
RQ73C1E27K4BTD TE Connectivity Passive Product
product-7-2176364-5.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 27.4 KOHMS 0.1% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 27.4 kOhms
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: RES 27.4 KOHMS 0.1% 1/16W 0402, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, Resistance: 27.4 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RQ73C1E27K4BTD RQ73C1E27K4BTD Виробник : TE Connectivity Passive Product product-7-2176364-5.datasheet.pdf Description: RES 27.4 KOHMS 0.1% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 27.4 kOhms