RQ73C1E3K24BTD
RQ73C1E3K24BTD TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 3.24 KOHMS 0.1% 1/16W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 3.24 kOhms
на замовлення 5000 шт:
Написати відгук
Description: RES 3.24 KOHMS 0.1% 1/16W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 3.24 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RQ73C1E3K24BTD RQ73C1E3K24BTD Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773270-2&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=9-2176390-1 Description: RES 3.24 KOHMS 0.1% 1/16W 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 3.24 kOhms