RQ73C1E4K12BTDF
RQ73C1E4K12BTDF TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773270-2&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RQ 0402 4K12 0.1% 10PPM 1K RL
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±10ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Resistance: 4.12 kOhms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: RQ 0402 4K12 0.1% 10PPM 1K RL, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±10ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, Resistance: 4.12 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 520 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 4.12 kOhms