RQ73C1E536RBTDF
RQ73C1E536RBTDF TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY
Виробник: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY
Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RQ73C1E536RBTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 536 ohm, ± 0.1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 62.5mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, schwefelbeständig
isCanonical: N
Widerstand: 536ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 10ppm/°C
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RQ73 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 1085 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RQ73C1E536RBTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 536 ohm, ± 0.1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 62.5mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, schwefelbeständig, isCanonical: Y, Widerstand: 536ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 10ppm/°C, Produktlänge: 1.02mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RQ73 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RQ73C1E536RBTDF RQ73C1E536RBTDF Виробник : TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY Description: TE CONNECTIVITY - HOLSWORTHY - RQ73C1E536RBTDF - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 536 ohm, ± 0.1%, 62.5 mW, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 62.5mW
isCanonical: Y
Widerstand: 536ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Produktlänge: 1.02mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RQ73 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Produktbreite: 0.5mm