RR01J27KTB
RR01J27KTB TE Connectivity Passive Product
product-2-1879351-4.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 27K OHM 5% 1W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 27 kOhms
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 27K OHM 5% 1W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 27 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RR01J27KTB RR01J27KTB Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2-1879351-4.datasheet.pdf Description: RES 27K OHM 5% 1W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 27 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
RR01J27KTB RR01J27KTB Виробник : TE Connectivity / Holsworthy product-2-1879351-4.datasheet.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 27kOhms 5% 300ppm 1.0 Watt RR01