RR01J51KTB
RR01J51KTB TE Connectivity / Holsworthy
product-3-1879351-1.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole RR01 5% 51K AMMO
на замовлення 2811 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 51K OHM 5% 1W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 51 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RR01J51KTB RR01J51KTB Виробник : TE Connectivity Passive Product product-3-1879351-1.datasheet.pdf Description: RES 51K OHM 5% 1W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 51 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 51 kOhms