RR01J620RTB
RR01J620RTB TE Connectivity Passive Product
product-8-1879350-4.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 620 OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 620 Ohms
на замовлення 3915 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 620 OHM 5% 1W AXIAL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 620 Ohms.
Мінімальне замовлення: 23
RR01J620RTB RR01J620RTB Виробник : TE Connectivity Passive Product product-8-1879350-4.datasheet.pdf Description: RES 620 OHM 5% 1W AXIAL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 620 Ohms