RR02J2R0TB
RR02J2R0TB TE Connectivity Passive Product
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 2 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2 Ohms
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: RES 2 OHM 5% 2W AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 2 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RR02J2R0TB RR02J2R0TB Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=3-1773449-2&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=2-1879352-0 Description: RES 2 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2 Ohms