RR02J300RTB
RR02J300RTB TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_3_1773449_2_E.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole RR02 5% 300R AMMO
на замовлення 3683 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 300 OHM 5% 2W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 300 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RR02J300RTB RR02J300RTB Виробник : TE Connectivity Passive Product product-7-1879352-2.datasheet.pdf Description: RES 300 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 300 Ohms
на замовлення 761 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 300 Ohms