RR02J430RTB
RR02J430RTB TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=3-1773449-2&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 430 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Part Status: Active
Resistance: 430 Ohms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 430 OHM 5% 2W AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 430 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 19 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
RR02J430RTB RR02J430RTB Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=3-1773449-2&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 430 OHM 5% 2W AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Part Status: Active
Resistance: 430 Ohms
Мінімальне замовлення: 11
RR02J430RTB Виробник : TE Connectivity (Tyco Electronics) RR_TE.pdf Резистор вивідний металоплівковий, R = 430 Ом, Розм = 3,5 x 9,0 мм, Точн., % = 5, Р, Вт = 2, Тексп, °C = -55...+235, Тип за вир. = RR, Neohm, ТКО, ppm/°C = 300,... Група товару: Резистори Корпус: 3.5x9.0mm Од. вим: 100 шт