RR02J47RTB
RR02J47RTB TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_3_1773449_2_E.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Film Resistors - Through Hole 47 Ohms 5% 300ppm 2.0 Watt RR02
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 47 OHM 5% 2W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 235°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 47 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RR02J47RTB RR02J47RTB Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=3-1773449-2&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=5-1879352-3 Description: RES 47 OHM 5% 2W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 235°C
Part Status: Active
Resistance: 47 Ohms
Кількість Ціна
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Part Status: Active
Resistance: 47 Ohms