RR2KP-UCDC12V IDEC Corporation
Виробник: IDEC Corporation
Electromechanical Relay 12VDC 100Ohm 10A DPDT(36x36x80.5)mm Socket Latching Relay
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RR2KP-UCDC12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RR2KP-UCDC12V RR2KP-UCDC12V Виробник : IDEC idec_RR2KPSeries-1893968.pdf General Purpose Relays Relay Plug-In DPDT 10A 12VDC