Продукція > RICHCO > RRH-142-64-285
RRH-142-64-285
RRH-142-64-285 RICHCO
RRH-25-8-40.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 28.5mm; Øint: 6.35mm; Øout: 14.2mm; 164Ω
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 255Ω
Impedance at 25MHz: 164Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 14.2mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 6.35mm
Length: 28.5mm
на замовлення 39 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 28.5mm; Øint: 6.35mm; Øout: 14.2mm; 164Ω, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 255Ω, Impedance at 25MHz: 164Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 14.2mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 6.35mm, Length: 28.5mm.
Інші пропозиції RRH-142-64-285
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RRH-142-64-285 Виробник : RICHCO, INC. циліндричний (28.5 х 14,2мм) Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт