Продукція > RICHCO > RRH-35-12-40
RRH-35-12-40
RRH-35-12-40 RICHCO
RRH-25-8-40.pdf
Виробник: RICHCO
Category: Ferrite sleeves
Description: Ferrite: sleeve; L: 4mm; Øint: 1.2mm; Øout: 3.5mm; ferromagnetic A5
Type of ferrite: sleeve
Impedance at 100MHz: 46Ω
Impedance at 25MHz: 31Ω
Core material: ferromagnetic A5
Outside diameter: 3.5mm
Ferrite features: reduce electromagnetic interference
Internal diameter: 1.2mm
Length: 4mm
на замовлення 574 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 104
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite sleeves, Description: Ferrite: sleeve; L: 4mm; Øint: 1.2mm; Øout: 3.5mm; ferromagnetic A5, Type of ferrite: sleeve, Impedance at 100MHz: 46Ω, Impedance at 25MHz: 31Ω, Core material: ferromagnetic A5, Outside diameter: 3.5mm, Ferrite features: reduce electromagnetic interference, Internal diameter: 1.2mm, Length: 4mm.
Інші пропозиції RRH-35-12-40
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RRH-35-12-40 Виробник : Richco RRH-25-8-40.pdf Ферит циліндричний, Розм = 4 мм, Назва матеріалу = Феромагнітний сплав AS, R = 31...46 Ом,... Група товару: Феритові вироби Корпус: 4 mm Од. вим: шт