RRH-64-33-127 RICHCO, INC.
Виробник: RICHCO, INC.
Ферит: циліндричний; Довж: 12,7мм; Oвнутр: 3,3мм; Oзовн: 6,35мм Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук