Продукція > RICHCO > RRHL35-45-8T52
RRHL35-45-8T52
RRHL35-45-8T52 RICHCO
Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 76Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 47Ω; 4.5mm
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 76Ω
Mounting: THT
Impedance at 25MHz: 47Ω
Core material: K5B
A dimension: 3.5mm
B dimension: 4.5mm
Leads: axial
Ferrite application: for RF interference suppression
на замовлення 1860 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 95
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 76Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 47Ω; 4.5mm, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 76Ω, Mounting: THT, Impedance at 25MHz: 47Ω, Core material: K5B, A dimension: 3.5mm, B dimension: 4.5mm, Leads: axial, Ferrite application: for RF interference suppression.