Продукція > RICHCO > RRHL35-75-8T52
RRHL35-75-8T52 Richco
RRHL35.pdf
Виробник: Richco
Ферит-бусина з осьовими виводами, Розм = 7,5 x 0,65, Назва матеріалу = феромагнітний сплав А5, Імпеданс = 88...138 Ом, Використ. = для подавлення радіочастотних завад,... Група товару: Феритові вироби Корпус: 7.5x0.65mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 5000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ferrite - beads, Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 113Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 68Ω; 7.5mm, Type of ferrite: bead, Impedance at 100MHz: 113Ω, Mounting: THT, Impedance at 25MHz: 68Ω, Core material: K5B, A dimension: 3.5mm, B dimension: 7.5mm, Leads: axial, Ferrite application: for RF interference suppression.
Інші пропозиції RRHL35-75-8T52
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RRHL35-75-8T52 Виробник : RICHCO, INC. Дросель Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
RRHL35-75-8T52 RRHL35-75-8T52 Виробник : RICHCO RRHL25-30-8T52.pdf Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead; Imp.@ 100MHz: 113Ω; THT; Imp.@ 25MHz: 68Ω; 7.5mm
Type of ferrite: bead
Impedance at 100MHz: 113Ω
Mounting: THT
Impedance at 25MHz: 68Ω
Core material: K5B
A dimension: 3.5mm
B dimension: 7.5mm