RSB-250-100
RSB-250-100 Bourns Inc.
RSABC.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES SHUNT CHAS MNT 250A 100MV
Packaging: Box
Tolerance: ±0.25%
Lead Style: M4 Threaded
Features: Current Sense
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 3.252" L x 1.752" W (82.60mm x 44.50mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 1.720" (43.70mm)
Resistance: 400 µOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SHUNT CHAS MNT 250A 100MV, Packaging: Box, Tolerance: ±0.25%, Lead Style: M4 Threaded, Features: Current Sense, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 3.252" L x 1.752" W (82.60mm x 44.50mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 1.720" (43.70mm), Resistance: 400 µOhms.