Продукція > KEMET > RSBEC0100ZA00M
RSBEC0100ZA00M
RSBEC0100ZA00M KEMET
KEM_F3067_RSB.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP FILM 100PF 20% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: High Temperature
Packaging: Box
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Capacitance: 100 pF
на замовлення 422 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 100PF 20% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: High Temperature, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSBEC0100ZA00M RSBEC0100ZA00M Виробник : KEMET KEM_F3067_RSB.pdf Film Capacitors 100V 100 pF 125C 20% 2 Pin LS=5 mm AEC-Q200