RSD-100B-12
RSD-100-spec.pdf
Код товару: 94024
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSD-100B-12 RSD-100B-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSD-100-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 12V 101W
Packaging: Box
Power (Watts): 101W
Size / Dimension: 6.34" L x 2.68" W x 1.42" H (161.0mm x 68.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 31.2V
Approval Agency: CE
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 8.4A
Voltage - Input (Min): 16.8V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RSD-100B-12 RSD-100B-12 Виробник : MEAN WELL RSD-100-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 100.8W 12V 8.4A 14.4-33.6VDC in
на замовлення 36 шт:
Кількість Ціна
RSD-100B-12 RSD-100B-12 Виробник : MEAN WELL 2547991.pdf Description: MEAN WELL - RSD-100B-12 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, Bahnanwendungen, Gehäust, 2:1, 100 W, 1 Ausgang, 12 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 16.8V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 36mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 161mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 68mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 4kV
DC-Eingangsspannung, max.: 31.2V
DC/DC-Wandlermontage: Panel
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: Gehäust
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: RSD-100 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 8.4A
Eingangsverhältnis: 2:1
Anwendungen für das Netzteil: Bahnanwendungen
Ausgangsleistung, max.: 100W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
RSD-100B-12 RSD-100B-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsd-100-spec.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 8.4A 100.8W 5-Pin
товару немає в наявності
RSD-100B-12 Виробник : MEAN WELL RSD-100-spec.pdf DC/DC, 100.8W, Вхід: 16.8-31.2VDC, Вихід: 12V/8.4А, ізоляція 4000VDC, розміри 161х68х36мм, -40...+55 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
RSD-100B-12 Виробник : MEAN WELL RSD-100-spec.pdf DC/DC, 100.8W, Вхід: 16.8-31.2VDC, Вихід: 12V/8.4А, ізоляція 4000VDC, розміри 161х68х36мм, -40...+55 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
Description: Converter: DC/DC; 100.8W; Uin: 16.8÷31.2VDC; Uout: 12VDC; Iout: 8.4A
Type of converter: DC/DC
Input voltage: 16.8...31.2V DC
Output voltage: 12V DC
Output current: 8.4A
Mounting: for building in
Manufacturer series: RSD
Body dimensions: 161x68x36mm
Efficiency: 89%
Operating temperature: -40...70°C
Number of outputs: 1
Insulation voltage: 4kV DC
Caution!: rated parameters obtained at full load
Related items: DRP-01A; DRP-04
Conform to the norm: EN 45545-2; EN 50121-3-2; EN 50155; IEC 60571; IEC 61373
Application: railway industry
Kind of case: 999A
Power: 100.8W