RSD-100B-24
RSD-100-spec.pdf
Код товару: 108426
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSD-100B-24 RSD-100B-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSD-100-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 24V 101W
Packaging: Box
Power (Watts): 101W
Size / Dimension: 6.34" L x 2.68" W x 1.42" H (161.0mm x 68.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 31.2V
Approval Agency: CE
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Input (Min): 16.8V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RSD-100B-24 RSD-100B-24 Виробник : MEAN WELL RSD-100-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 100.8W 24V 4.2A 14.4-33.6VDC in
на замовлення 51 шт:
Кількість Ціна
RSD-100B-24 RSD-100B-24 Виробник : MEAN WELL 2547991.pdf Description: MEAN WELL - RSD-100B-24 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, Bahnanwendungen, Gehäust, 2:1, 100 W, 1 Ausgang, 24 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 16.8V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 36mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 161mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 68mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 4kV
DC-Eingangsspannung, max.: 31.2V
DC/DC-Wandlermontage: Panel
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: Gehäust
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: RSD-100 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 4.2A
Eingangsverhältnis: 2:1
Anwendungen für das Netzteil: Bahnanwendungen
Ausgangsleistung, max.: 100W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1 шт:
RSD-100B-24 RSD-100B-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsd-100-spec.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 4.2A 100.8W 5-Pin
на замовлення 233 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
RSD-100B-24 RSD-100B-24 Виробник : MEAN WELL RSD-100-spec.pdf DC/DC, 100.8W, Вхід: 16.8-31.2VDC, Вихід: 24V/4.2А, ізоляція 4000VDC, розміри 161х68х36мм, -40...+55 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
RSD-100B-24 RSD-100B-24 Виробник : MEAN WELL RSD-100-spec.pdf DC/DC, 100.8W, Вхід: 16.8-31.2VDC, Вихід: 24V/4.2А, ізоляція 4000VDC, розміри 161х68х36мм, -40...+55 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт