RSD-100D-24 MeanWell
RSD-100-spec.pdf
Код товару: 88580
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Ціна
RSD-100D-24 RSD-100D-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSD-100-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 24V 101W
Power (Watts): 101W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.34" L x 2.68" W x 1.42" H (161.0mm x 68.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 143V
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Input (Min): 67.2V
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RSD-100D-24 RSD-100D-24 Виробник : MEAN WELL RSD-100-spec.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 100.8W 24V 4.2A 57.6-154VDC in
на замовлення 121 шт:
Кількість Ціна
RSD-100D-24 RSD-100D-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsd-100-spec.pdf Module DC-DC 110VIN 1-OUT 24V 4.2A 100.8W 5-Pin
на замовлення 135 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 204 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
RSD-100D-24 RSD-100D-24 Виробник : MEAN WELL RSD-100-spec.pdf DC/DC, 100.8W, Вхід: 67.2-143VDC, Вихід: 24V/4.2А, ізоляція 4000VDC, розміри 161х68х36мм, -40...+55 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
RSD-100D-24 RSD-100D-24 Виробник : MEAN WELL RSD-100-spec.pdf DC/DC, 100.8W, Вхід: 67.2-143VDC, Вихід: 24V/4.2А, ізоляція 4000VDC, розміри 161х68х36мм, -40...+55 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
Packaging: Box
Power (Watts): 101W
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Voltage - Input (Max): 143V
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 4.2A
Voltage - Input (Min): 67.2V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV