RSD-150B-24
RSD-150-spec.pdf
Код товару: 201674
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Інвертори (DC / AC перетворювачі)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSD-150B-24 RSD-150B-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSD-150-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 24V 151W
Packaging: Box
Power (Watts): 151W
Size / Dimension: 7.44" L x 3.03" W x 1.42" H (189.0mm x 77.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 31.2V
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 6.3A
Voltage - Input (Min): 16.8V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RSD-150B-24 RSD-150B-24 Виробник : MEAN WELL RSD_150_SPEC.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 151.2W 24V 6.3A 16.8-31.2Vin
на замовлення 30 шт:
Кількість Ціна
Description: Converter: DC/DC; 151.2W; Uin: 16.8÷31.2VDC; Uout: 24VDC; Iout: 6.3A
Related items: DRP-01A; DRP-04
Type of converter: DC/DC
Conform to the norm: EN 45545-2; EN 50121-3-2; EN 50155; IEC 60571; IEC 61373
Mounting: for building in
Application: railway industry
Caution!: rated parameters obtained at full load
Operating temperature: -40...70°C
Body dimensions: 189x77x36mm
Output current: 6.3A
Number of outputs: 1
Output voltage: 24V DC
Input voltage: 16.8...31.2V DC
Power: 151.2W
Efficiency: 90%
Kind of case: 978A
Insulation voltage: 4kV DC
Manufacturer series: RSD
на замовлення 152 шт:
RSD-150B-24 RSD-150B-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsd-150-spec.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 6.3A 151.2W 5-Pin
на замовлення 17 шт:
Мінімальне замовлення: 2
RSD-150B-24 RSD-150B-24 Виробник : MEAN WELL 2547992.pdf Description: MEAN WELL - RSD-150B-24 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, Bahnanwendungen, Gehäust, 2:1, 151 W, 1 Ausgang, 24 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 16.8V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 36mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 189mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 77mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 4kV
DC-Eingangsspannung, max.: 31.2V
DC/DC-Wandlermontage: Panel
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: Gehäust
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: RSD-150 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 6.3A
Eingangsverhältnis: 2:1
Anwendungen für das Netzteil: Bahnanwendungen
Ausgangsleistung, max.: 151W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 38 шт:
RSD-150B-24 RSD-150B-24 Виробник : MEAN WELL RSD-150-spec.pdf DC/DC, 151.2W, Вхід: 16.8-31.2VDC, Вихід: 24V/6.3А, ізоляція 4000VDC, розміри 189х77х36мм, -40...+55 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
товару немає в наявності
RSD-150B-24 RSD-150B-24 Виробник : MEAN WELL RSD-150-spec.pdf DC/DC, 151.2W, Вхід: 16.8-31.2VDC, Вихід: 24V/6.3А, ізоляція 4000VDC, розміри 189х77х36мм, -40...+55 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт